• DOLAR
  • EURO
  • GRAM
  • ÇEYREK
  • YARIM
  • CUMHURİYET
  • PETROL

Biruni Üniversitesi akademik personel alıyor

Biruni Üniversitesi 39 akademik personel alacağını açıkladı.

Haber Giriş: 13 Mayıs 2022 Cuma - 11:55
Takip Et
Biruni Üniversitesi akademik personel alıyor
+
Aa
-

Resmi Gazete’de Biruni Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan açıklamada şöyle denildi, “Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu'nun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddeleri uyarınca ''Öğretim Üyesi'' alınacaktır.”

İlan Başlama Tarihi : 13.05.2022

İlan Bitiş Tarihi : 27.05.2022

ÖĞRETİM ÜYESİ BAŞVURU EVRAKLARI

Öğretim Üyesi Başvuru Dilekçesi ve Formu
Öğretim Üyeliği Kadrolarına İlişkin Başvuru Bilgileri
Özgeçmiş (YÖK Formatında)
Nüfus Cüzdan Sureti/Fotokopisi
Fotoğraf (2 Adet)
Lisans / Yüksek Lisans / Doktora Belgesi, Doçentlik Belgesi Örnekleri (Atanmaya hak kazanılması halinde, ilgili belgelerin noter onaylı nüshaları teslim edilmelidir)
Prof. Doç. Dr. Öğretim Üyesi Atama Yazıları (Varsa), Yurt dışından alınan diploma var ise, Üniversitelerarası Kurulca onaylanan Denklik Belgesi (Noter Onaylı)
Bilimsel Çalışma ve Yayınlarını Kapsayan, Profesör İçin: 6 (Altı) takım dosya (6 CD olarak), Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi İçin: 4 (Dört) takım dosya (4 CD olarak)
KPDS/YDS veya Eşdeğerliliği YÖK Tarafından Onaylanan Yabancı Dil Sınavına İlişkin Belge ( Eğitim dili ingilizce olan programlar için zorunlu olup diğer programlar için varsa)
Akademik Personel Aydınlatma Metni
Akademik Personel Adayı Açık Rıza Metni Evrak Teslim ve Tesellüm Formu
Başvurular, belirtilen süreler içerisinde, online olarak üniversitemiz web sayfasında yer alan https://ikakademik.biruni.edu.tr linkinden kabul edilecektir.
Eksik belge ile yapılan, süresi içinde yapılmayan veya imzasız gönderilen başvurular dikkate alınmayacaktır.

 

Etiketler
HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.